Betkid Mobil | Betkid Mobil Giriş

betkid mobil giriş

Betkid Mobil Giriş Adresi (Güncel)

Online bahis firması betkid, Avrupa merkezli olarak hizmetlerini devam ettiriyor. Betkid yasal anlamda kabul gören bir şirket değil. Bu yüzden giriş hatası adı verilen bir problem söz konusu. Betkid52 ofisinin resmi sayfası zaman zaman kapanabiliyor. Türkiye sitesinde yaşanan bu sorunu çözmek isteyen betkid50, yeni bir alan adı satın almış. Betkid44 ofisine bu şekilde erişim mümkün oluyor.
En çok merak edilen konuların başında ise direk adresin ne olduğu gelmekte. Bunu öğrenmek kolay. Sosyal medya sayfaları üzerinden güncel alan adını edinebilirsiniz. Yeni giriş adresi üzerinden bu şekilde erişim sağlanır. Direk adresi bulmak için Google arama motoru da kullanılabilir. Bu yöntem size engelsiz adresi verecektir.
Sorunsuz oturum bilgisayar ile açılabilir. Alan adını öğrendikten sonra zorluk çekmezsiniz. Oturum açabilmek için yeni adresi yazmak gerekiyor. İstediğiniz internet tarayıcısı üzerinden bunu kısa sürede yapabilirsiniz. Son adres kullanıldığında yeni giriş sayfası birkaç saniye içinde yüklenir.
Buna ek olarak firmanın sayfası mobil girişler için de uygun. Bunun için gerekli yazılım mevcut. Linki kullanmak lazım. Hemen ardından üye girişi ile online olabilirsiniz.

 

Betkid Üye Olmak İçin (Yeni Kayıt)

Betkid üyelik, resmi site üzerinden çok kolay bir şekilde yapılabilir. Öncelikle sayfada online olmak gerekiyor. Bunun hemen ardından üyelik şartları bilinmelidir. 18 yaşını doldurmak gibi bir kural var. Kayıt sırasında aynı zamanda gerçek bilgilerin verilmesi çok önemli.
Hesap açmak için resmi sitenin ilgili alanına giren kişiler, isim ve soyadlarını yazarak süreci başlatabilirler. Bunun ardından ise üye ol noktasında mutlaka iletişim verileri girilmelidir. Cep telefonu numarası ve elektronik posta adresi gereklidir. Hesap işlemleri içinde kullanıcı adı ve şifre oluşturma gibi bir süreç de söz konusudur.
Aktivasyon kodu email ile size yollanır. Hesap oluşturun işlemini bunun üzerinden tamamlayabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali gibi bir durum için firmanın canlı destek hattını kullanmak lazım.

Betkid Hesap Kapatma (Üyelik Sonlandırma)

Hesap kapatma zaman zaman bazı kişilerin başvurduğu bir yoldur. Bunu yapmadan önce ilk olarak açık kuponunuzun olup olmadığına bakın. Ardından ise bakiyenizi kontrol edin. Sonrasında üyelikten çıkma için canlı yardım hattının olduğu alana tıklayın. Hesap iptali buradan gerçekleştirilir.
Hesap işlemleri çerçevesinde kapatma için bir neden ortaya koymanız lazım. Sebepsiz yere bunu yapamazsınız. Üyelik iptali ancak bu şekilde gerçekleşecektir. Ardından süreç başlar. Kullanıcı adı ve şifrenizi isteyen temsilci, üyelik sonlandırma işlemini tamamlar.

betkid bonusları

Betkid İlk Üyelik Bonusları ve Çevrim Şartları

Betkid bonusları sayesinde para kazanmak mümkün oluyor. İşletme, hesap açan ve aktarım yapan kişilere farklı oranlı promosyonlar sunuyor. Başvur çerçevesinde canlı yardım alanını kullanmak mümkün. Sonrasında ise para yatırma bonusu için belirlenmiş olan birtakım kriterler var. Kampanya hediye meblağı ancak bu şekilde alınabiliyor.
Firma toplamda 600 TL maksimum olmak üzere bir ilk para yatırma bonusu sunuyor. Ayrıca bu fırsat için bazı kurallara uymak lazım. Bonus çevrim şartları ise açık bir biçimde belirtilmiş. Buna göre mutlaka 1.80 oranlı maçları kullanmak lazım. 10 defa katlamak gerekiyor. Bonus al işlemleri bu şekilde tamamlanabilir.

Betkid Para Çekme Seçenekleri / Limitleri (Belge İstiyor mu)

Para çekme yöntemleri sayesinde, kazanılmış olan tutar rahatlıkla alınabilir. Ödeme hızlı bir biçimde yapılmaktadır. Bunun yanı sıra birtakım limitler söz konusudur. Yani ofisin belirlediği minimum ve maksimum tutarlar var. Bunlara göre hareket etmek son derece önemli. Olası sorunlarda canlı destek hattı kullanılabilir.
Firmanın uygulamaya koymuş olduğu yöntemler son derece çoktur. Bunların arasında cepbank sistemi yer almıyor. Ecopayz adındaki sistemi kullanmak mümkün. En az 100 TL almak çok basit ve bu işlem sorunsuz bir biçimde tamamlanıyor. Kredi kartı olarak da kabul edilen sanal yöntem TL nakit ile aynı miktarda işlem yapılabiliyor. Para çekme seçenekleri içinde Bitcoin ve Paykasa da var. Bunların da alt limitleri aynı.
Şüphesiz ki üyelerin en çok tercih ettiği yöntemlerin başında havale gelmekte. Birçok farklı banka üzerinden bunu kullanmak çok kolay. En az 100 TL çekmek çok basit. Sistem güvenli. En çok ise limitsiz bir şekilde çekim talimatı verebilirsiniz. Bu sayede işlem başarılı bir biçimde tamamlanmış olacaktır. Bunun yanı sıra para çekme limitleri mutlaka unutulmamalı ve buna göre hareket edilmelidir.
Para yatırma sistemlerinde olduğu gibi çekim işlemleri de çok fazla zaman almıyor. Talep edilen para kısa sürede hesabınızda olacaktır. Firmanın bunun için istediği belgeler vardır. Yalnızca bir defaya özgü olarak böyle bir süreç söz konusudur. Kimliğin açık bir şekilde ibraz edilmesi yeterlidir.

Betkid Para Yatırma Seçenekleri

Betkid para yatırma işlemini yapmak isteyen kişiler farklı alternatifler sunuyor. Bunların kullanımı, limitler dahilinde çok kolay. Mevcut yöntemler için bazı oranlar söz konusu. Buna minimum tutar adı da verilmekte. Bunları mutlaka dikkate almak ve ona göre ödeme yapmak şart.
Yöntemler içinde TL nakit sistemi söz konusu. En az 1 TL aktarım yapma gibi bir şansınız var. Bunun yanı sıra para yatırma yöntemleri içinde bulunan Payzwin alt sınırı ise 5 TL’dir.
Havale çok sık kullanılır. Kısa sürede para hesaba geçer. En az 100 TL en çok ise istediğiniz kadar aktarım gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak kredi kartı yönteminden de bahsetmek gerekiyor. Alt limiti 25 TL şeklindedir. Yatırım yolları güvenlidir.

Betkid Gerekli Bilgiler ve Yorumlar

Kaliteli ve gözü yormayan bir tasarıma sahip olan web sayfası son derece düzenlidir. Mobil uyumluluğu vardır.

betkid güvenilir mi

Betkid Güvenilirliği

Yasal bir denetime tabi olan işletmenin güvenilir olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün oluyor. Bu şekilde gönül rahatlığı ile siteye girerek oyunlara katılım gösterebilirsiniz.

Betkid Altyapısı

Ofis altyapıya çok büyük bir önem vermiş. Çünkü birden fazla işletmeden bu konuda destek alınmış. Bunların başında ise Pragmatic Play, Genii, Netent, Betconstruct, Pari Play gelmekte.

Betkid Lisans Bilgileri

Curacao oyun komisyonundan lisans alınmıştır. Lisans bilgileri ise 1668/JAZ şeklinde açık bir biçimde belirtilmiştir.

 

Betkid Şikayetleri Kullanıcı Yorumları

Firmaya dair olumsuz görüş ve yorumlar söz konusu değil. Çünkü şikayet durumu oluşturabilecek kötü bir özelliği yok. Ofis bu yönü ile öne çıkıyor.

 

Betkid İletişim Bilgileri

Betkid iletişim için farklı yöntemleri kullanmanız mümkündür. Şüphesiz ki bunların arasında canlı destek büyük bir ilgi görmektedir. Tek bir tıklama ile ilgili alana erişim sağlanır. Birden fazla görevliden oluşur. Hepsi Türk olduğu için iletişim konusunda bir sıkıntı söz konusu değildir. Tüm sorularınıza kısa sürede cevap vermektedir. Haftanın tüm günlerinde faaliyet göstermektedir. Bu yönü ile kesintisiz bir departmandır.
Ofisin iletişim bilgileri ana sayfada hemen karşımıza çıkıyor. Buna göre firmanın eposta adresleri söz konusu. [email protected] şeklinde belirtilmiş. Ulaşmak için bunu istediğiniz zaman tercih edebiliyorsunuz.
Ayrıca yardım urlsi de var. Her türlü soru ve cevabın olduğu bir bölüm söz konusu. Bu alan üzerinden işlem yapılabilir. İletişim formu da aktiftir.